My Coffee Shop 1.0.1 (ios)

My Coffee Shop

My Coffee Shop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Coffee Shop, kendi kahve dükkanınızı işlettiğiniz uzun süre sıkılmadan oynayabileceğiniz iOS oyunu.

My Coffee Shop, dünyanın en iyi kahve dükkanı olmaya çalıştığımız zaman yönetimi oyunu. iPhone ve iPad’imize ücretsiz indirip oynayabildiğimiz oyunda kendi kahve evimizi açıyor ve dünyanın en tanını olmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz.

Popüler zaman yönetimi oyunlarına imza atan Tapps’ın iOS platformuna sunduğu oyunlar arasında olan My Coffee Shop’ta kahve evimize gelen müşterilerimize sadece kahve ikram etmiyoruz. Sıcak çikolata, yeşil çay, milshake’in yanında yiyecek olarak kruvasan, cupcake, krep, salata, yumurta, reçel gibi günün her öğününde tüketilebilecek tatları işletmemize gelen müşterilerimize sunuyoruz. Tabii ki mutfağımızda olan ürünlerin hepsi oyunun başlangıcında karşımıza çıkmıyor. Günlerimizi geçirdikçe mutfağımıza yeni malzemeler satın alıyor ve farklı tatlar ortaya çıkarmaya başlıyoruz. Farklı tatlar demek daha fazla müşteri demek olduğundan oyunda ilerlerken kesinlikle mağazaya uğramanızı tavsiye ederim.

Kahve dükkanımızı müşteri çekmek için zengin menülerin yanında dekore etmemiz de son derece önemli. Daha fazla kişiyi alan konforlu oturma yerleri, içerinin havasını değiştiren çicekler, müzik sistemi, televizyon dahil bir çok eşya müşteri sayımızın artırmasında büyük rol oynuyor.

Kendi kahve dükkanımızı işletebildiğimiz oyunda tek amacımız müşterilerimizin işletmemizden mutlu mesut ayrılmasını sağlamak. Menüleri zamanında ve müşterinin istediği şekilde sunarak hem o günkü hem de ilerleyen günlerdeki kazancımızı artırmış oluyoruz. Ayrıca memnun kalan müşterilerimiz tavsiye bulunduklarından daha tanınmış bir işletme konumunda oluyoruz.

YORUMLAR