My Days 2.1 (ios)

My Days

2.1
My Days
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Days, kadınların adet günlerini ve yumurtlama süreçlerini kolay bir şekilde takip edebilmelerini sağlayan ücretsiz ve yararlı bir iOS uygulaması.

My Days, adından kendini dolaylı şekilde belli eden kadınlara özel bir adet günü takip uygulaması. iPhone ve iPad sahibi kadınların ücretsiz olarak indirip kullanabileceği uygulama, hem adet günlerinizi hem de yumurtlama dönemlerinizi en rahat şekilde görüp kontrol edebilmenizi sağlıyor.

Adet günleri takibi dışında yaşanılan cinsel ilişki ve hap kullanımlarını da işaretleyerek kayıt altına alabileceğiniz uygulama basit anlamda bir takvim uygulaması gibi çalışıyor fakat gerekli araçların hepsini sunuyor. Kolay kullanımı sayesinde milyonlarca kadın tarafından ilgi gören uygulama, kadınların daha sağlıklı adet günleri geçirebilmeleri için kontrolü tamamen onlara veriyor. Takvim üzerinden tüm detayları ekleyerek, ne zaman ne olacağını gördüğünüz uygulama, gelecekte yaşayacağınız regl yada yumurtlama dönemleri için sizi bildirim ile uyararak haberdar ediyor.

Özellikle çalışan kadınların yoğunluktan dolayı zaman zaman unuttukları adet günleri, bu uygulama ile kontrol altına alınabiliyor. Ayrıca uygulama üzerinde kullanacağınız takvimi de düzenleyerek tamamen kendi isteklerinize göre kişiselleştirebilir ve farklı renklerde kullanabilirsiniz.

Hamilelik modu gibi yararlı bir özelliğe sahip olan uygulama bu moda geçildiğinde adet günleri takibini bırakarak hamilelik süreciniz ile ilgili geçişmeleri size sunuyor. Oldukça yararlı olduğunu düşündüğüm uygulamayı kadınlar dışında, sevgilileri, eşleri yada partnerlerinin neler yaşadığını hissedebilmek isteyen erkekler tarafından da kullanılıyor. Eğer iPhone yada iPad sahibi yetişkin bir kadınsanız bu uygulamayı mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR