My Talking Angela 1.1 (ios)

My Talking Angela

1.1
My Talking Angela
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Talking Angela, ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir kedi bakma oyunu.

My Talking Angela, hem iPhone hem de iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir kedi besleme ve bakma oyunu olarak öne çıkıyor. Angela isimli bu sevimli kedinin bakımımıza ihtiyacı var. Bu yüzden onun her türlü bakım ihtiyacını üstleniyoruz ve onu adeta sahipleniyoruz.

Oyunda Angela isimli kediyi daha ufakken alıyoruz ve adım adım büyümesini izliyoruz. Onu yetiştirme görevi tamamen bize ait olduğu için yaptığımız her şeyin kişiliği üzerinde etkisi var. Angela'yı istediğimiz gibi giydirebiliyor, saç tasarımları uygulayabiliyor ve onunla oyunlar oynayabiliyoruz.

My Talking Angela'da çıkartma toplayabiliyoruz ve bu çıkartmalardan kendi albümlerimizi oluşturabiliyoruz. Hatta oluşturduğumuz albümleri arkadaşlarımızın albümleriyle kıyaslayabiliyoruz. Bu sayede oyun deneyimimizi bir basamak ileri seviyeye taşıyabiliyoruz.

Oyunun grafikleri tamamen çocukların seveceği türde tasarlanmış. Renkli ve detaylı grafikler oyunun atmosferine olumlu katkıda bulunuyor ve eğlence düzeyini artırıyor. Genel olarak eğlenceli bir oyun deneyimi sunan My Talking Angela, iOS cihazları üzerinde oynayabilecekleri keyifli bir oyun arayanların göz atması gereken seçeneklerden biri.