My Talking Pet 1.9 (ios)

My Talking Pet

1.9
My Talking Pet
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Talking Pet, en sevdiğiniz evcil hayvanları konuşturarak video oluşturmanızı sağlayan eğlenceli bir iOS uygulaması.

My Talking Pet, iPhone ve iPad sahiplerinin en sevdiği evcil hayvanları konuşturarak video oluşturmasını sağlayan oldukça eğlenceli bir iOS uygulaması. Ücretli sunulan uygulama ile kedi, köpek, kuş ve diğer tüm evcil hayvanlarınızın konuşmasını sağlıyor.

Uygulamayı satın alıp yükledikten sonra yapmanız gereken şey ise hemen evcil hayvanınızın yakından bir profil fotoğrafını çekmek yada uygulama içerisindeki galeriden bir fotoğraf seçmek. Daha sonra göz ve ağız ayarlarını yapıp, evcil hayvanınızın konuştuğu videoyu oluşturabiliyorsunuz. Videoda isterseniz soracağınız soruya cevap verdirebilir, isterseniz de ona en sevdiğiniz şarkılardan birini söyletebilirsiniz.

Oldukça eğlenceli videolar oluşturmanızı sağlayan My Talking Pet sayesinde en sevdiğiniz evcil hayvanlarınız sizinle konuşabiliyor. Uygulamayı satın aldıktan sonra sunulan 3 farklı modu kullanarak oluşturabileceğiniz videolar dışında, ekstra ücret ödeme karşılığında daha farklı video modlarını da satın alabiliyorsunuz.

Uygulama ile oluşturduğunuz vidoeları Facebook yada e-posta yoluyla en sevdiğiniz arkadaşlarınıza yada aile bireylerinize gönderme kolaylığı sunuluyor. Kullanımı kolay ve eğlenceli bir uygulama olan My Talking Pet'i hem evcil hayvan sahibi olup hem de iPhone ve iPad sahibi olan tüm kullanıcıların denemesini tavsiye ediyorum.