My Talking Tom 2 1.0.1339 (ios)

My Talking Tom 2

My Talking Tom 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Talking Tom 2 (Benim Konuşan Tom'um 2) oyununu indirin, eğlenceye dalın.

My Talking Tom 2 (Benim Konuşan Tom’um 2) oyununda sevimli kedinin yenilenen dünyasına giriş yapıyoruz. Yeni oyuncaklar, yeni yiyecekler, yeni eşyalar, yeni mini oyunlar ve tabii ki; yeni yetenekler kazanan, her zamankinden daha çok ilgi göstereceğimiz sevimli dostumuz Konuşan Tom ile dopdolu, rengarenk bir mobil oyun bizlerle. Çocuğunuz Konuşan Tom serisiyle tanışmış olsun olmasın, bu ücretsiz oyun tam ona göre.

iOS ve Android platformunda en çok indirilip oynanan kedi oyunu Talking Tom serisinin yeni oyunu My Talking Tom 2 Türkçe adıyla Benim Konuşan Tom’um 2’de milyonların sevgilisi Tom yine bebek olarak kapımıza geliyor. Onu içeri alıp bir an önce paketten çıkartıp ilgilenmeye başlıyoruz. Her zamanki onu mutlu etmek için tüm günü ona ayırıyoruz ancak bu sefer ona daha fazla hareket yaptırabiliyoruz. Yeni hareketler kazanan dostumuzun artık özel bir uçağı var. Evet, yeni kıyafetler almak, evini güzelleştirmek, yeni yiyecekler almak, yeni evcil dostlar için uçağına atlıyor ve dünyayı geziyor. Tom’dan ayrılmayan yeni karakterler de en az onun kadar şeker ve onlarla da etkileşime girebiliyorsunuz. Tom’un yeni oyuncak setinden de bahsetmek gerek. Salıncak, trambolin, basketbol, kum torbası gibi sportif faaliyetlerde bulunabiliyor artık.

Tom serisinin olmazsa olmazı mini oyunlar My Talking Tom 2’de de mevcut. Aksiyon oyunları Cupid Tom ve Easy Squeezy’den bulmaca oyunları Totem Blas ve Ice Smash’e onlarca mini oyunu var. Daha da güzeli; artık mini oyunları diğer oyuncularla birlikte oynayabiliyorsunuz.

YORUMLAR