My Virtual Pet Shop 1.2 (ios)

My Virtual Pet Shop

1.2
My Virtual Pet Shop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Virtual Pet Shop, pet shop'unuza bırakılan hayvanlara bakıp kazanç sağladığınız bir iOS oyunu.

My Virtual Pet Shop, evcil hayvan mağazanıza bırakılan birbirinden şirin hayvanların bakımını üstlendiğimiz bir iOS oyunu ve hem iPhone hem de iPad'de rahatlıkla oynanabiliyor.

Daha çok çocukların oynarken zevk alacağını düşündüğüm My Virtual Pet Shop oyununda her gün mağazamıza gelen hayvanları en iyi şekilde bakarak geçimimizi sağlıyoruz. Daha ilk günden mağazamıza onlarca hayvan teşrif ediyor. Görevimiz verilen süre içerisinde hayvanların dertlerini çözerek memnun olmalarını sağlamak ve sahiplerine tertemiz şekilde teslim etmek.

Oyunda pet shop’umuza uğrayan hayvanların her birinin sorunu farklı. Bazısı tüylerini temizlememiz için, bazısı bitlerini ayıklamamız için, bazısı da bakımını sağlamamız için bırakılıyor. Hayvanların farklı sorunlarını kolaylıkla çözebilmemiz için temizleme, bakım, dinleme yerleri ayrı yapılmış. Hayvanların başında beliren simgeden o hayvanın sorununu rahatlıkla anlayabiliyor ve bu yerlere yerleştiriyoruz. Tabii ki hayvanları yerleştirdikten sonra da gözlerimizi üzerlerinden ayırmamız gerekiyor. Gün sonunda hayvanın sahibi geliyor ve performansımıza göre ücretimizi veriyor.

My Virtual Pet Shop, renkli görselleri, animasyonlarıyla özellikle çocukların ilgisini çekecek harika bir oyun olmuş. Lakin çocuğunuza cihazı vermeden önce uygulama içi satın alımları kapatmanızı öneririm. Zira oyunda 50 TL’ye kadar satın alım var.

YORUMLAR