Mystery Match 1.4.2 (ios)

Mystery Match

Mystery Match
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mystery Match eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alanların severek oynayacağı bir oyun.

Mystery Match son zamanlarda bir hayli popüler bir hale gelen eşleştirme oyunları kategorisinde yer alan başarılı bir temsilci olarak tanımlanabilir. Oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebiliyor ve hem iPhone hem de iPad cihazlarımızda sorunsuzca oynayabiliyoruz.

Oyun klasik eşleştirme oyunları çizgisinden ilerliyor. Başarılı olmak için yapmamız gereken tek şey ise benzer taşları yan yana getirerek yok olmalarını sağlamak. Bu şekilde devam ederek tüm taşları tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunun en ilginç yanlarından bir tanesi de farklı tasarımlı bölümlere sahip olması. Bu sayede oyun sürekli olarak farklı bir tecrübe yaşatıyor ve hiçbir şekilde tekdüzelik hissi oluşturmuyor.

Mystery Match'te her ne kadar üç adet taşı birleştirmeyi amaçlıyor olsa da beş adet taşı birleştirmeye çalıştığımız bir mod da mevcut. Bu modda işimiz tahmin ettiğiniz gibi biraz daha zorlaşıyor. Genel olarak bir hayli keyifli bir çizgide ilerleyen Mystery Match hem hikaye hem de oyun deneyimi olarak denenmesi gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR