Mystery of the Ancients: Three Guardians 1.0.0 (ios)

Mystery of the Ancients: Three Guardians

Mystery of the Ancients: Three Guardians
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mystery of the Ancients: Three Guardians tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz, gizemli ve mistik havasıyla dikkat çeken bir oyundur.

Mystery of the Ancients: Three Guardians iOS cihazlara ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir macera oyunudur. Aksiyon dozu düşük olsa da hem atmosferi hem de konusu itibariyle oyunseverlere tadına doyamayacakları bir macera yaşatmaya hazırlanıyor.

Yeğeninizin erkek arkadaşının gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasının ardından maceraya atılıyoruz. Bizden yardım isteyen yeğenimizi elbette geri çevirecek değiliz. Ne kadar tehlikeli olursa olsun bu maceraya başlamalı ve olayların sırrını çözmeliyiz. Oyunda ekranda bulunan eşyalardan ve objelerden bizden istenenleri bulmalıyız. Büyülü güçlerin kol gezdiği dünyada bize verilen görevleri yerine getirmeliyiz.

Ekranın alt kısmında bulmamız gereken objeler liste halinde sunuluyor. Fakat bunları ekranda bulmak hiç de kolay değil çünkü etraf bir hayli dağınık. Eğer zor durumda kalırsanız Hint butonunu kullanarak ipucu alabilirsiniz. Fakat ipucu sınırlı olarak kullanılabiliyor yani her aklınıza estiğinde kullanamıyorsunuz.

Oyunda yer alan grafikler son derece iyi tasarlanmış. Artwork gerçekten başarılı. Oyunun o gizemli ve mistik atmosferine başarıyla yansıtan grafiklere ek olarak bunlarla uyumlu ses efektleri de kullanılmış.