NEO TURF MASTERS

NEO TURF MASTERS
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    9

  • Üretici

    DotEmu

NEO TURF MASTERS mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir golf oyunudur

NEO TURF MASTERS ya da Japonya'da bilinen adıyla Big Tournament Golf bir zamanlar atari salonlarında oynadığımız klasik golf oyununun günümüz mobil cihazlarıyla uyumlu hale getirilmiş versiyonu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan NEO TURF MASTERS, NeoGeo tarafından yayınlanan bir oyundu. Daha önceden yine NeoGeo tarafından geliştirilmiş oyunları mobil cihazlara uyarlayan DotEmu ekibi NEO TURF MASTERS'ı da aynı şekilde mobil cihazlara taşıyor. NEO TURF MASTERS'ın mobil versiyonunda dokunmatik kontrollerle uyumlu hale getirilmiş bir arayüz bizi beklemekte. 

NEO TURF MASTERS'ta oyunculara 6 farklı golfçüden birini seçme imkanı veriliyor. Kendine has karakterlere sahip olan bu golfçülerle dünya çapındaki golf turnuvalarına katılabilmekteyiz. Bu turnuvalarda ABD, Japonya, Almanya ve Avustralya gibi ülkelere yolculuk edebiliyoruz. Oyunu dilerseniz tek başınıza oynayabilir, dilerseniz arkadaşlarınızla birlikte sıra tabanlı olarak aynı cihaz üzerinde çok oyunculu oynayabilirsiniz.

YORUMLAR