Nimble Jump 1.0.5 (ios)

Nimble Jump

Nimble Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nimble Jump basit ve eğlenceli bir mobil beceri oyunudur

Nimble Jump reflekslerinizi sınayan basit ve heyecanlı bir oyun yapısına sahip olan bir platform oyunu olarak özetlenebilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabeltlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Nimble Jump'ta düz duvarlara tırmanmaya çalışıyoruz ve bu işi yaparken de büyük keyif alıyoruz. Oyunda temel amacımız ekranın sağındaki ve solundaki duvarlara tırmanmaya devam ederek en yüksek noktaya ulaşıp en yüksek puanı yakalamak. Fakat bu işi gerçekleştirebilmemiz için duvarlardaki keskin testerelere takılmamamız gerekiyor. Testerelerin üzerinden atlayarak ve karşı duvarlara zıplayarak tırmanmaya devam edebiliyoruz.

Nimble Jump'da 40 farklı kahramanın kilidini açabiliyoruz. Eğer bu kahramanlar size hitap etmezse kendi piksek kahramanınızı oyun içerisindeki editörü kullanarak yaratabilmeniz de mümkün. 8 bitli grafiklere sahip olan Nimble Jump, klasik platform oyunlarındaki eğlenceyi dikey ekran yapıısıyla birleştiriyor. Oyun kısa bir sürenin ardından bağımlılık yapmakta.

YORUMLAR