Ninja Kid Run 1.2.8 (ios)

Ninja Kid Run

Ninja Kid Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja Kid Run, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon odaklı bir sonsuz koşu oyunu.

Ninja Kid Run, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlence dozu yüksek bir sonsuz koşu oyunu olarak öne çıkıyor. Klasik koşu oyunları çizgisinde ilerleyen Ninja Kid Run'da adından da anlaşılabileceği gibi bir ninjanın kontrolünü ele alıyoruz. Oyunda son derece dinamik bir atmosfere yer veriliyor. Bu da oyundan keyfi artıran faktörler arasında.

Ninja Kid Run'da başarılı olabilmek için son derece hızlı çalışan reflekslere sahip olmamız gerekiyor. Şehrin sokaklarında beklenmedik zamanlarda karşımıza çeşitli engeller ve tuzaklar çıkıyor. Bu engellerden anında kaçmamız gerekiyor. Elbette bunu yaparken bölümlere serpiştirilmiş olan puanları da toplamak gerekiyor. İkisi birleşince ortaya komplike bir görev çıkıyor. Neyse ki yapımcılar kontrolleri basit tutmuşlar.

Ekran üzerinde parmak sürükleme hareketleri yaparak karakterimizi kontrol edebiliyoruz. Diğer koşu oyunlarında olduğu gibi Ninja Kid Run'da da üç şeritli bir yol üzerinde ilerliyoruz. Parmağımızı sola ve sağa sürükleyerek şeritler arasında geçiş yapabiliyoruz. Yerde kayma ve zıplama içinse yukarı ve aşağı sürüklemeler yapmak gerekiyor.

Oyunda etkileyici bir grafik modelleme konseptine yer verilmiş. Üç boyutlu ve dinamik görseller oyun kalitesini bir tık yukarı taşıyor. Buna bir de uyumlu ses efektleri eklenince oyun mutlaka denenmesi gerekenler arasına giriyor. Eğer siz de sonsuz koşu oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Ninja Kid Run'ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR