Ninja Warrior

Ninja Warrior
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja Warrior, her an paramparça olmaya müsait bir ninjayı kontrol ettiğiniz zor ve eğlenceli bir iPhone ve iPad beceri oyunu.

Ninja Warrior, usta bir ninjanın gücünü görebileceğiniz oldukça zorlu bir beceri oyunu. iPhone ve iPad’inizde ninja oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Odaklanma, beceri ve dayanıklılık gerektiren oyun uzun süreli oynanış için ideal olmasa da kısa sürede oldukça zevk veriyor.

iOS tabanlı hem telefon hem de tabletlerde rahat bir oynanış sunan beceri oyununda efsana ninja Naru’nun yerine geçiyorsunuz. Amacınız üzerinize farklı noktalardan gelen hilalleri kılıcınızı kullanarak yok etmek. Kulağa oldukça basit gelse de oyunun zorluğu daha ilk saniyesinde kendini göstermeye başlıyor. Hilal şekli verilmiş çubuklar sağlı sollu kafanıza doğru geliyor. Bunlardan kaçmanın tek yolu ise ninja yeteneklerimizi kullanmaktan geçiyor. Çubukların geldikleri noktaları büyük bir hızlılıkla fark etmeli ve hemen kılıcınızı çıkararak onlar sizi yok etmeden siz onları parçalarına ayırmalısınız. Tabii ki bunu gerçekleştirmek için parmaklarınızın oldukça hızlı işlemesi gerekiyor.

Görsel olarak ta oynanış olarak ta çok basit kalmasına rağmen bağımlılık yaratan bir oynanış sunan ninja oyununda farklı oyun modlarına yer verilmemiş. Sadece tek başınıza oynuyor ve yüksek puan yaparak en iyiler listesine girmeye çalışıyorsunuz. Yüksek puan almanın sırrı ise ciddi anlamda odaklanmak, çok seri olmak ve dayanıklı olmak. (sürekli dokunma gerektiren oyunda parmaklarınız bir süre sonra yavaşlayacaktır.) Bu üçü dışında tabii ki sabırlı olmanız gerekiyor.

YORUMLAR