Nuclear Battleship 1.0 (ios)

Nuclear Battleship

1.0
Nuclear Battleship
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nuclear Battleship'te rakiplerimizle gemi savaşlarına giriyoruz.

Nuclear Battleship, iPhone ve iPad cihazlar üzerine tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir strateji oyunu olarak öne çıkıyor. Herkes tarafından keyifle oynanabilecek olan bu oyundaki temel amacımız savaş gemilerinden oluşan filomuzu kontrol etmek ve rakibin tüm gemilerini batırmak.

Filomuzu yönetirken ihtiyacımız olan temel unsurlar arasında güçlü bir ekonomi ve askeri yönden önem arz eden güçlü gemiler var. Güçlü gemilere sahip olabilmek için zengin bir ekonomiye sahip olmamız gerekiyor. Tüm hazırlıklarımızı tamamladıktan sonra ise rakibin pozisyonunu gözlemleyerek stratejilerimizi belirlememiz gerekiyor.

Oyunda hem tekli hem de çoklu oyuncu modu bulunuyor. Game Center desteği sayesinde dünyanın farklı yerinden oyuncular bir araya gelerek savaşlara katılabiliyorlar.

Oyunun dikkat çeken yönlerinden birisi yoğun bir stratejik planlamaya odaklanıyor olması. Başarıyla ayrıldığımız savaşlardan sonra açılan yeni silahlar, sonraki savaşımızın belirleyici öğeleri arasında yer alabiliyorlar. Eğer strateji oyunlarından hoşlanıyorsanız Nuclear Battleship'e mutlaka göz atmalısınız.