Office Story 1.5.1 (ios)

Office Story

Office Story
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Office Story, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Office Story, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu. Tycoon da denilen bir şirketi kurup büyütme odaklı simülasyon oyunlarını seviyorsanız bu oyunu da beğenerek oynayacağınızı düşünüyorum.

Oyunda amacınız kendi teknoloji şirketiniz kurmak. Bunun için öncelikle elinizde çok fazla imkan yok bu yüzden kendi garajınızı ofis olarak düzenleyerek işe başlıyorsunuz. Fakat önünüzde yapmanız gereken çok şey ve almanız gereken çok yol var.

Oyunda en önemli şey aldığınız kararları stratejik bir şekilde almak diyebilirim. Zira gerçek hayatta olduğu gibi oyunda da teknoloji dünyası sürekli değişiyor ve kendini yeniliyor. Siz de bunu takip etmelisiniz.

Mobil geliştirme dünyasına adım atacağınız oyunda hedefiniz uygulamalar geliştirmek. Fakat bu uygulamaların güncel olduğundan, son trendlere uygun olduğundan ve popüler platformlarda olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Oyunda ilerledikçe farklı farklı şehirlere açılabiliyorsunuz. 13 farklı şehir bulunduğunu söyleyebilirim. Bununla birlikte işe eleman almanız da gerekiyor ve şehirler büyüdükçe elemanların istekleri arttığından bu da zorlaşıyor.

Oyunda ulaşmanız gereken pek çok zengin görev ve hedef bulunuyor. Bununla birlikte çevrimiçi bir şekilde diğer oyuncularla kendinizi karşılaştırabiliyor ve liderlik listelerindeki yerinizi görebiliyorsunuz.

Oyuna Facebook ile bağlanabiliyor ve başarılarınızı arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. İsterseniz bunu oyun için ekran görüntüsü alarak da yapabiliyorsunuz. Eğer siz de simülasyon oyunlarını seviyorsanız bu oyunu denemelisiniz.

YORUMLAR