Offroad Legends 2 1.0 (ios)

Offroad Legends 2

1.0
Offroad Legends 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bir önceki oyunun bıraktığı yerden devam eden Offroad Legends 2, Milyonlarla oyuncuya eğlenceli bir devam bölümü sunmayı amaçlıyor.

Serinin bir önceki oyunu 5 Milyon insan tarafından indirilirken, Offroad Legends 2 her zamankinden daha iddialı bir çıkış yaptı. Deneme ve yanılma tarzı 2 boyutlu bir araba sürme oyunu olan Offroad Legends 2 hem etkileyici grafiklere hem de güzel fizik motoruyla göz dolduruyor. Bir önceki oyundaki dinamiklerden ciddi bir kopukluk yaşamayan oyun, daha fazla pist ve araç ile yepyeni bir oyun deneyimi kazanmanıza da bir şekilde olanak sağlıyor. GamePad desteği olan Offroad Legends 2 aynı zamanda çocuklar için de daha kolay versiyonuyla her yaştan oyunucuya yönelik keyif sunmayı başarıyor. Uygulama içi satın alma seçeneğini ihmal etmeyen oyunda para yerine araçları satın alıyorsunuz.

4x4 offroad araçları, çöl kamyonetleri ve bunların türevi olan araçlarla sürükleyici bir aksiyon arıyorsanız Offroad Legends 2 size Hill Climb Racing ile bulamayacağınız kalitede bit keyif sunacaktır. Etkileyici grafikler ve başarılı fizik motoru, bu beceri oyununu daha başarılı bir konuma yerleştiriyor. 48 farklı pist, 12 farklı araç, sıra tabanlı multiplayer, GamePad desteği ve birçok oyun içi sürprizle bu oyun eğlence için lazım olan birçok şeyi paketliyor.

ARTILAR

48 farklı pist

Etkileyici fizik motoru

Başarılı grafikler

GamePad desteği

EKSİLER

Uygulama içi satın alma

Paralı

YORUMLAR