Offroad Legends Sahara 1.2.1 (ios)

Offroad Legends Sahara

Offroad Legends Sahara
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Offroad Legends Sahara güzel grafiklere sahip olan bir yarış oyunudur

Offroad Legends Sahara güzel grafikleriyle öne çıkan ve eğlenceli bir oynanış sunan bir mobil yarış oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone telefon ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Offroad Legends Sahara'da Sahra Çölü'ne yolculuk ederek çöl kumlarına ve kum fırtınalarına karşı koyarak en hızlı araç olmaya çalışıyoruz. Bu iş için parlak boyaya sahip spor arabalar yerine güçlü motorlara sahip olan 4 çeker araçları kullanıyoruz ve tozun içerisine dalıyoruz.

Offroad Legends Sahara'da yarıştığımız pistler çeşitli tepeler, tümsekler ve rampalarla dolu. Yarışı tamamlamak için bu engelleri en hızlı şekilde aşmamız gerekiyor. Bunun için aracımızı dengede tutmalı ve zıplamalardan sonra doğru bir şekilde yere inmeliyiz. Offroad Legends Sahara detaylı fizik motoru ile gerçekçi bir deneyim sunuyor. Oyunun grafikleri ise üst kalite ve tatmin edici bir görsellik sunuyor.Oyunda yarıştıkça araçlarımızın gerçek zamanlı olarak deforme olduğunu görebiliyoruz.

Offroad Legends Sahara retina ekran desteğine de sahip ve yeni iOS cihazlarınızla tam uyumlu olacak şekilde çalışabiliyor. Eğer arazi araçlarını ve fizik tabanlı yarış oyunlarını seviyorsanız Offroad Legends Sahara hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR