Okey Extra 1.3.1 (ios)

Okey Extra

Okey Extra
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Okey Ekstra ile okey oynama keyfini her an iPhone ve iPad cihazlarınızdan yaşayabilirsiniz.

Okey Ekstra, iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış bir okey oyunu olarak karşımıza çıktı ve hem eğlenceli yapısı hem de kolayca oynamaya başlamanıza izin vermesi sayesinde kesinlikle denemeden geçmemeniz gerekenler arasında. Ücretsiz olarak sunulan ve internet üzerinden başkalarıyla okey mücadelesine girişmenize imkan tanıyan oyun, illa ki Facebook profilinizi kullanmanızı da gerektirmiyor ve kendi istediğiniz gibi bir profil açabiliyorsunuz.

Oyuna başlamak istediğinizde kullanabileceğiniz farklı metodlar olması, oyun arkadaşı bulma sürecini daha kolay bir hale getiriyor ve vakit kaybetmeden okey eğlencesine dahil olabiliyorsunuz. Bu metodları kısaca listelersek;

  • 2-3-4 kişilik masalarda oynama
  • Hızlı masa seçimi
  • Birebir karşılaşma
  • İntikam modu

Oyunu oynamak için tabii ki 3G ya da WiFi üzerinden internete bağlanmanız gerekli fakat pek internet tüketimi gerçekleştirmediği için 3G'den bile kotanızı bitirmeden okeye devam edebiliyorsunuz.

Sürükle bırak desteği sayesinde taşları kullanmayı daha da kolay hale getiren oyun, hem yeni başlayanlar hem de oyuna düzenli olarak girenler için çeşitli bonuslar da dağıttığı için her zaman bir sürprizle karşılaşmanın mümkün olduğunu da belirtelim.

Eğer oynayabileceğiniz yeni bir okey oyunu arayışındaysanız, Okey Ekstra'ya kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gerektiği kesin!

YORUMLAR