Old Car Drift 3D 1.0 (ios)

Old Car Drift 3D

1.0
Old Car Drift 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Old Car Drift 3D, piste çıkıp dilediğimiz gibi drift yapabileceğimiz eğlenceli bir araba kullanma oyunu olarak öne çıkıyor.

Old Car Drift 3D, yollarda hala boy gösteren ve kendine ait geniş bir hayran kitlesine sahip olan şahin marka otomobilleri pist üzerinde denememize olanak sağlayan bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun her ne kadar tablet ve akıllı telefonlar üzerinde sorunsuzca çalışıyor olsa da ben tablet ekranında oynamayı daha keyifli buldum. Elbette bunda ekran büyüklüğü başrolü oynuyor.

Oyunda Şahin marka otomobilimizin direksiyonu başına geçiyor ve piste çıkıyoruz. Ekranda yer alan kontrolleri kullanarak aracımızı kontrol edebiliyoruz. Direksiyon ve gaz pedallarını kullanarak aracımızı hareket ettirebiliyor, el freninin çekerek de drift yapmaya başlayabiliyoruz. Araçlar zaten arkadan çekiş olduğu için gaza biraz yüklenmek yetiyor.

Grafik olarak pek çok rakibini geride bırakan Old Car Drift 3D, oynanış olarak da beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Kullanıcılara bir takım ayar seçenekleri sunan oyunda araç dinamiklerinizi kendi keyfinize göre ayarlayabilirsiniz.

Genel olarak başarılı bir çizgide yol alan Old Car Drift 3D, Şahin meraklılarının yeni gözdesi olacağa benziyor.

YORUMLAR