One More Dash 1 (ios)

One More Dash

1
One More Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One More Dash beceri oyunlarından hoşlanan oyunseverlerin favorileri arasında yer almaya aday.

One More Dash, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Reflekslere dayalı oyun yapısıyla en iddialı oyunculara dahi zorlu anlar yaşatan One More Dash'teki temel amacımız kontrolümüze verilen topu, kendi eksenleri etrafında sürekli olarak dönen yuvarlak odaların içerisine sokmak ve bu şekilde ilerleyerek en yüksek skora ulaşmak.

Bu noktada dikkat etmemiz gereken önemli bir husus var. Kendi ekseni etrafında dönen yuvarlak odaların etraflarında bölüm bölüm duvarlar var. Bu duvarlar içeri girmemize engel oluyorlar. Dolayısıyla zamanlamaya çok dikkat etmemiz gerekiyor. Hatalı bir zamanlamayla ekrana basarsak top bu duvarlara çarpabiliyor.

Aynı kategoride bulunan birçok beceri oyununda olduğu gibi bu oyunda da bölümler kolaydan zora ilerleyecek şekilde tasarlanmış. İlk birkaç seviye kolayken ilerledikçe odalara girmek zorlaşıyor.

Oyunun grafikler canlı ve göze hoş gelecek tasarıma sahip. Buna ek olarak ses efektleri de aynı ölçüde keyif veriyor. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen One More Dash, boş zamanlarda oynayabileceğimiz zevkli bir oyun.