One Tap Tennis

One Tap Tennis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One Tap Tennis, 8bit grafikleriyle nostalji yaşatan ücretsiz tenis oyunu.

One Tap Tennis, eski atari oyunlarına özlem duyanların keyif alarak oynayacağını düşündüğüm bir tenis oyunu. iOS platformunda da ücretsiz indirilebilir olan oyunda arkadaşlarımıza oynamamıza izin verilmiyor ancak tekil modda hepsi birbirinden eğlenceli üç seçenek sunuluyor.

8bit grafikleriyle nostalji yaşatan spor oyunları arasında olan One Tap Tennis, adından da anlayacağınız üzere tek dokunuşla rahatlıkla oynanış bir tenis oyunu. Bu da iPad’in yanı sıra iPhone’da da toplu taşıma aracında, bekleme anında, işte aralarda açıp oynanabilecek tarzda olduğunu gösteriyor. Oyuna geçecek olursam; Hızlı maç, turnuva ve meydan okuma olmak üzere üç seçeneğimiz bulunuyor. Meydan okuma modunda karşımıza top fırlatma makinesini alırken, hızlı maç ve turnuva modunda yapay zekayı yenmeye çalışıyoruz; diğer deyişle gerçek oyunculara karşı oynama şansımız yok.

Oyun biraz kısıtlı oynanış sunuyor diyebilirim. Oyuncumuzu dilediğimizce yönlendiremiyoruz ve atış şekline karar veremiyoruz. Maç boyunca tek yaptığımız kırmızı alanda dokunmak. Bu noktada oyunun basit olduğunu; odaklanma, hız konusunda sorunu olmayan herkesin rahatlıkla oynayabileceği bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.