ORTHERO DR

ORTHERO DR
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ORTHERO DR, iPhone ve iPad cihazlarda kullanılabilen ve diş hekimlerine vaka tanımlama ve tedavi analizi hizmeti veren kullanışlı bir mobil uygulamadır.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda kullanılabilen ORTHERO DR mobil uygulaması, diş hekimleri için ortodonti tedavi ve analiz desteği veren son derece kullanışlı bir sağlık uygulamasıdır.

ORTHERO DR mobil uygulaması diş hekimleri için geliştirilmiş olup, hekimlerin vaka tanımlamaları yapmalarını ve mevcut vakalar için tedavi planlaması yapılmasını kolaylaştırıyor. Vakaların derli toplu ve sistemli bir şekilde tanımlanması ve takibi açısından oldukça beğeni toplayan uygulamada ilk etapta vaka tanımlaması yapılıyor.

Vaka tanımlama için öncelikle hastanın adı, soyadı ve doğum tarihiyle beraber hastanın profilden ve ağız içinden çekilmiş fotoğrafları çekilmeli. Son olarak ise silikon ölçüsü uygulamaya gönderilmeli. Tedavi takibi için 3 boyutlu analiz raporu hazırlanacak ancak bu analiz raporu silikon ölçüsü uygulamaya ulaştığında yapılabilir. Ölçüler uygulama ekibine ulaştığında ise bilgilendirileceksiniz. Bu süre zarfında tedavi planında değişiklik de yapabilirsiniz. Son etapta analiz raporunu inceleyip onaylayabilir yahut revizyon talep edebilirsiniz.

Ortodontist uzmanları ve mühendislik yöntemleriyle diş hekimleri için son derece kullanışlı bir mobil uygulama olan ORTHERO DR, AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilir.

YORUMLAR