Ovia Pregnancy Guide 1.0.11 (ios)

Ovia Pregnancy Guide

Ovia Pregnancy Guide
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ovia Pregnancy Guide kapsamlı bir hamilelik uygulaması olarak karşımıza çıkıyor ve hamilelik esnasında ihtiyaç duyulabilecek her türlü bilgiyi sunuyor.

Ovia Pregnancy Guide hamile kadınlar için bir rehber niteliği taşıması için geliştirilen kapsamlı bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamada yer alan bilgiler doğrultusunda daha sağlıklı ve rahat bir hamilelik safhası geçirebilirsiniz. Her biri kendi branşında uzman Harvard profesörleri, bilimadamları ve deneyimli annelerin verdiği bilgiler kapsamında sunulan bilgiler, uygulamayı hamilelik esnasında kullanılabilecek en iyi uygulamalar arasında yer alıyor.

Uygulamada bebeğin kilosuna, hamilelik dönemine ve annenin durumuna göre sunulan farklı tipte bilgiler yer alıyor. Buna ek olarak Ovia Pregnancy Guide’ta 400’den fazla hamilelik makalesi yer alıyor. Bunları okuyarak önemli bilgiler elde edebilirsiniz.

Uygulamada sunulan ekstra özellikler;

  • Bebek tekmeleme sayacı
  • Semptomlar
  • İlaç rehberi
  • Güvenilir yiyecekler
  • Yapılması gereken ipuçları

Uygulamada takip edebileceğiniz veriler arasında kilo takibi, vitaminlerin etkileri, ilaçların etkileri, gerekli uyku miktarı ve ruhsal değişimlerin sebepleri de bulunuyor. Kısaca hamileliğe dair ne arıyorsanız Ovia Pregnancy Guide’ı kullanarak tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

YORUMLAR