Papa's Freezeria To Go! 1.1.0 (ios)

Papa's Freezeria To Go!

Papa's Freezeria To Go!
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    311

  • Üretici

    Flipline Studios

Papa's Freezeria To Go! dondurma servisindeki yeteneklerinizi sergileyebildiğiniz bir restoran işletme oyunudur

Papa's Freezeria To Go! yaz mevsiminin kavurucu sıcaklarında müşterilerinize biraz olsun serinlik sunmaya çalıştığınız bir mobil restoran işletme oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz Papa's Freezeria To Go!'da okyanusun ortasındaki bol güneş alan bir adaya konuk oluyoruz. Bu ada üzerinde yer alan Papa Louie'nin restoranı yiyecek ve içeceğin yanında müşterilerine dondurma servisi de yapmayı planlamaktadır. Biz de yazımızı değerlendirmek ve daha eğlenceli bir hale getirmek için bu dondurma servisinden sorumlu eleman olarak işe giriyoruz. Yazın başlamasıyla birlikte adaya müşteri akını başlıyor ve biz de onları hazırladığımız dondurmalarla memnun etmeye çalışıyoruz.

Papa's Freezeria To Go!'da müşterilerimizi memnun edebilmek için onlara istedikleri dondurmaları sunmamız gerekiyor. Bu iş için doğru dondurma türünü seçmeli, üzerine istenilen sosu ve karışımları eklemeliyiz. Son olarak da dondurmamızı süslediğimizde müşterilerimizin memnuniyetini garantilemiş oluyoruz. Fakat restoranda müşteri sayısı arttıkça bize daha çok dondurma alebi geliyor. Bu nedenle de elmiz ayağımıza dolaşıyor. Oyunda müşterilerimizi memnun ettikçe seviye atlıyoruz ve yeni sosların kilidini açıyoruz. Sonuçta daha çok müşteri restoranı ziyaret ediyor ve daha çok para kazanıyoruz.

Eğer dondurma yapma yeteneklerinize güveniyorsanız Papa's Freezeria To Go!'yu deneyebilirsiniz.

YORUMLAR