Paper Train: Rush 1.0 (ios)

Paper Train: Rush

1.0
Paper Train: Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paper Train: Rush'ta raylar üzerinde hızlı bir şekilde giden trenin engellere çarpmasına engel olmaya çabalıyoruz.

Paper Train: Rush, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir sonsuz koşu oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyun Subway Surfers ve Temple Run dinamiklerine sahip olsa da tema olarak tamamen farklı bir çizgide ilerliyor.

Oyundaki temel amacımız kontorlümüze verilen ve raylar üzerinde ilerleyen trenimizi etraftaki objelere çarpmadan ilerletmek. Bu sırada karşımıza çıkan puanları da toplamamız ve yüksek skora ulaşmamız gerekiyor. Sonsuz koşu oyunu dinamiklerine sahip olduğundan ötürü ekran üzerinde yapacağımız basit parmak kaydırma hareketleri ile aracımızı sağa ve sola alabiliyoruz.

Oyunun temel özellikleri;

  • 4 farklı mekan
  • 13 ilginç tasarımlı tren
  • 13 sıradışı karakter
  • Game Center desteği
  • Oyunculara verdiği hız duygusu

Her ne kadar tekli oyuncu görevlerinden oluşsa da oyunda yer alan Game Center desteği sayesinde puanlarımızı arkadaşlarımızla kıyaslama şansına sahip oluyoruz. Bu şekilde çekişmeli ve rekabet dolu bir oyun deneyimi yaşayabiliyoruz.

Başarılı bir çizgide ilerleyen Paper Train: Rush, sonsuz koşu ve yarış türü oyunlardan hoşlananların denemesi gereken bir seçenek.