Pearl Hunter

Pearl Hunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pearl Hunter, denizi, okyanusu ve macera oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir iOS macera oyunu.

Pearl Hunter, tehlikeli köpek balıkları ile dolu olan okyanusun içerisine girerek tüm inci ve elmasları toplamanız gereken tehlikeli ve heyecanlı bir iOS macera oyunu. iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak indirebileceği oyunun grafikleri de ücretsiz bir oyuna göre oldukça kaliteli diyebilirim. Fakat çok yüksek bir grafik kalitesine de sahip değil.

Oyundaki amacınız okyanusun derinliklerindeki incileri toplamak. Bunun için Jimmy isimli kahramanı kontrol ederek köpek balıklarını atlatmalı ve suyun altındaki tüm inciler ile birlikte elmasları toplamanız gerekiyor. Deniz altında köpek balıkları tehlikesi dışında, oksijen probleminiz oluyor. Oksijen arttırmak için su altındaki baloncukları toplamalı ve su altında kalma sürenizi arttırmalısınız.

Bir korsan gemisine sahip olacağınız oyunda Jimmy'nin macerasına ortak olarak ona yardım etmeye çalışıyorsunuz. Köpek balıkları dışında incileri koruyan deniz yaratıkları da bulunuyor. Bu yaratıklardan sıyrılıp inciler ve elmasları toplayarak geminize geri çıkmalısınız. Aksi taktirde köpek balıklarına güzel bir akşam yemeği oluyorsunuz.

Basit yapıya sahip olmasına rağmen oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip olan Pearl Hunter'ın Android versiyonu da bulunuyor fakat adı Pearl Hunter yerine, Jurassic World. Android telefon ve tablet sahibi arkadaşlarınıza da oyunun Android versiyonunu önerebilirsiniz.

Oyun içerisinde toplayacağınız inciler size puan, elmasların 5 tanesi ise bir can hakkı kazandırıyor. Böylece elmasları toplayarak oyunu daha fazla oynama şansı elde edebiliyorsunuz. Eğer son zamanlarda oynayabileceğiniz ücretsiz bir macera oyunu arıyorsanız Pearl Hunter'ı kesinlikle iPhone ve iPad'lerinize indirmeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR