Penguen

Penguen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Penguen mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir karikatür uygulamasıdır

Penguen eüer mizahı ve karikatürleri seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir mobil karikatür uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Penguen, Türkiye'nin en beğenilen mizah yayınları arasında olan Penguen dergisinin resmi mobil uygulaması. Penguen içinde Penguen'de karikatürleri yayınlanan Serkan Altuniğne, Selçuk Erdem, Serkan Altuniğne ve Erdil Yaşaroğlu gibi çizerlerin çalışmalarını bulabiliyorsunuz. Bu karikatürleri beğenerek sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilmeniz de mümkün.

Penguen uygulamasında tasarımın Instagram ile hemen hemen aynı olduğu söylenebilir. Uygulama içerisinde karikatürler bir haber akışı şeklinde listeleniyor ve siz bu haber akışını aşağıya doğru kaydırdıkça daha eski karikatürleri görebiliyorsunuz. Her gün güncellenen uygulamaya sürekli yeni karikatürler ekleniyor. Bu karikatürlerden dilediklerinizi beğenip paylaşabiliyorsunuz.

Penguen uygulamasının beğenme ve paylaşma gibi özelliklerini kullanabilmek için uygulama ile Facebook hesabınızı birleştirmeniz yeterli. Beğendiğiniz karikatürler uygulama içerisinde bir araya toplanıyor ve dilediğinizde bu karikatürlere kolayca ulaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR