PES 2017 1.0.0 (ios)
PES 2017
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PES 2017 (Pro Evolution Soccer 2017), Konami tarafından geliştirilen ücretsiz mobil futbol oyunu.

PES 2017 (Pro Evolution Soccer), Konami’nin iOS platformuna da ücretsiz çıkardığı mobil futbol oyunu. UEFA Şampiyonlar Ligi’ni lisanslı olarak sunmasıyla dikkat çeken Japon oyun firmasının mobilde de tek rakibi EA Sports diyebilirim. Gerek grafikler, gerek oynanış dinamikleri, gerekse de online farklı oyun modlarıyla kaliteli bir futbol oyunu karşımızda.

Winning Eleven yeni adıyla PES, bu sene mobilde de karşımıza çıkıyor. İlk kez gerçek maçların yapıldığı, gerçek takım ve oyuncuların yer aldığı, online ve offline oynanabilen modlar PES 2017 ile karşımıza çıkıyor. Mobilde FIFA kadar başarılı grafikler veren PES 2017’yi farklı kılan tek nokta sanırım UEFA Şampiyonlar Ligi. Tabii ki Barcelona ile yapılan anlaşma da oyuna yansımış. Bunun dışında FIFA’dakine benzer şekilde rüya takımınızı kurabiliyor, arkadaşlarınıza veya dünya genelinde oyunculara karşı maçlar düzenleyebiliyor, etkinliklere katılabiliyor, kulübünüzü yönetebiliyorsunuz. Tüm içeriklere ulaşabilmeniz için internet bağlantınızın açık olması gerekiyor.

İngilizce dil desteğiyle gelen PES 2017 (Pro Evolution Soccer veya daha eski oyuncusuysanız Winning Eleven), hem telefon hem de tablette rahat oynanış sunan yenilikçi kontrol sistemiyle geliyor. FIFA, Dream League Soccer gibi futbol oyunlarını oynadıysanız zaten hızlıca alışıyorsunuz. Ayrıca mobil cihazlara PES 2017'nin gelmiş olması PES 2018'in habercisi olarak nitelendirilebilir.

YORUMLAR