PES CARD COLLECTION 1.0.0 (ios)

PES CARD COLLECTION

PES CARD COLLECTION
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kartları toplayın, rüya takımla mücadele edin.

PES CARD COLLECTION (PESCC), Konami’nin popüler futbol oynunu Pro Evolution Soccer kısa adıyla PES’in kartlarla oynanan versiyonu. Dünyanın en iyi kulüp ve milli takımlarının oyuncularını kart biçiminde karşımıza çıkaran ücretsiz futbol oyunu, hem iPhone hem de iPad’de keyifli oynanış sunuyor. İndirmesi de oynaması da ücretsiz!

Dünya genelinde PES hayranlarını bir araya getiren futbol kart oyunu PES CARD COLLECTION (PESCC), ultimate team kurma hayaliyle yanıp tutuşanlara hitap ediyor. Üzerlerinde oyuncuların yüksek kalitede fotoğraflarının yer aldığı kartları toplayarak ilerliyorsunuz. Takımınız için en iyi kadroyu ayarlarken oyuncularınızı antrenmanlara çıkarmanın ve kadronuzu geliştirmenin keyfini çıkarıyorsunuz. Kadro demişken milli takım tarafında Arjantin, Brezilya, Portekiz’in de aralarında bulunduğu Dünyanın en iyi milli takımları yer alırken, kulüp takımları arasında Barcelona, Liverpool, Arsenal, Dortmund gibi en popüler isimler karşımıza çıkıyor.

Maçların gerçek zamanlı oynandığı ve oyuncularla maç esnasında sohbet etme imkanı veren futbol oyununda sıralamalı maçlar, dostluk maçları, 11’ler maçı gibi her biri ayrı heyecan veren farklı maç çeşitleri bulunuyor.

YORUMLAR