PetMD Symptom Checker

PetMD Symptom Checker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda evcil hayvanınızın sağlık durumunu kontrol etmek için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

PetMD Symptom Checker, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir evcil hayvan sağlığı uygulamasıdır. Sizin kendi sağlığınız kadar evde beslediğiniz hayvanların sağlığı da önemli.

Bir hayvan dostla birlikte yaşamanın nasıl bir duygul olduğunu sadece evinde hayvan besleyen insanlar anlayabilir. Her zaman bizimle birlikte olan ve mutlu olduğumuzda ya da üzgün olduğumuzda yanımızda olan hayvan dostlarımızın sağlığı bizler için çok önemli.

Işte bu yüzden PetMD Symptom Checker'i indirip kullanmanızı tavsiye ederim. Bu uygulama ile kedi ve köpeklerinizin sağlığı hakkında bilgi sahibi olabilir, gösterdikleri semptomları kontrol edip herhangi bir hastalıkları olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Örneğin kediniz neden durup dururken kusuyor, köpeğinizde kurt olabilir mi gibi sorularınızın cevaplarını bu uygulama ile bulabilirsiniz. Uygulamada bulunan yüzlerce soru/cevap ve veterinerler tarafından yazılmış binlerce makaleyi okuyabilirsiniz. Yine bir hastalığı önlemek için yapılması gereken şeyleri de öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

YORUMLAR