PewDiePie's Tuber Simulator 1.0.2 (ios)

PewDiePie's Tuber Simulator

PewDiePie's Tuber Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PewDiePie's Tuber Simulator mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

PewDiePie's Tuber Simulator eğer bir YouTuberın hayatının nasıl olduğunu merak ediyorsanız oynamaktan keyif alacağınız bir PewDiePie oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olan PewDiePie's Tuber Simulator'da oyuncular ünlü YouTube fenomeni PewDiePie kılavuzluğunda yeni bir fenomen olmak için çalışıyorlar. Oyunda PewDiePie'ı kontrol edemesek de ünlü YouTuber sürekli bize destek oluyor ve ünlü olabilmek için ne yapmamız gerektiğini anlatılyor.

PewDiePie's Tuber Simulator'a kendi fenomen adayımızı yaratarak başlıyoruz. Kahramanımızı yarattıktan sonra ise videolar çekmeye başlıyoruz. Yayınladığımız videolar ne kadar çok beğeni kazanırsa ve ne kadar çok takipçi kazanırsak o kadar yüksek para kazanabiliyoruz. Çekim kalitemizi artırmak, daha çok izleyici sayısı elde edebilmek için de kamera ve mikrofon gibi ekipmanlarımızı yenilememiz de gerekiyor.

PewDiePie's Tuber Simulator'da başarımızı yeni mobilyalar alarak, odamızın tasarımını değiştirerek sergiliyoruz. Para kazandıkça yeni kıyafetler ve evcil hayvanlar da alabilmekteyiz.