Photobomb Hero 1.0.0 (ios)

Photobomb Hero

Photobomb Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photobomb Hero mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Photobomb Hero oyunculara hiç kimse tarafından sevilmeyen bir kahraman olmanın gururunu yaşatmayı amaçlayan bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir fotoğraf trolleme oyunu olan Photobomb Hero'da temel amacımız insanlar özene bezene selfie çekilmeye hazırlanırken bu güzel kareleri dünyanın gördüğü en gülünç karelere dönüştürmek. Bu iş içinde ağzımızı yüzümüzü şekilden şekile sokarak tam fotoğraf çekilecekkken kareye girmemiz gerekiyor.

Photobomb Hero bize insanlar en doğru anı yakalamak için hazırlanırken bütün emeklerini yok etme ve hayallerini suya düşürme imkanı veriyor. İnsanlar en güzel selfie çekimini yapabilmek için uzun süre harcalayabiliyorlar. Tam en doğru pozu yakalamışken kareye girmek ise dayanılmaz bir çekiciliğe sahip. İşte Photobomb Hero'da da photobomb olarak adlandırılan bu işi yapıyoruz.

Photobomb Hero reflekslerimizi kullanmamızı gerektiren bir oyun. Oyunda kareye gizlice, hiç hissetirmeden girmemiz gerekiyor. Bu iş için de ne çok erken, ne de çok geç ekrana dokunmamız, tam zamanında fotoğrafı trollememiz gerekli. Oyunda ilerledikçe yeni kahramanların kilidini açabiliyor, yakaladığımız komik kareleri snapchat ve Instagram üzerinden paylaşabiliyoruz.

YORUMLAR