Piano Tiles

Piano Tiles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Piano Tiles, hızlı ve dikkatli olmayı gerektiren bağımlılık yapan oynanışa sahip bir beceri oyunudur.

Piano Tiles, zor ve eğlenceli oynanışı ile kısa sürede popüler mobil oyunlar arasına girmeyi başarmış harika bir refleks geliştirme oyunudur. Hızlı düşünmenizi gerektiren bu oyunda tek bir kural geçerli; Beyaz kutucuklara asla dokunmayın!

Dinlendirici bir müzik eşliğinde oynadığınız oyunda her biri farklı amaç taşıyan birbirinden zorlu 5 oyun modu yer alıyor. En kısa sürede 50 siyah kutucuk yakalamaya çalıştığınız Classic mode, kaçırma lüksünüzün olmadığı en iyi skoru yapmak için mücadele verdiğiniz Arcade mode, 30 saniye içerisinde mümkün olduğu kadar çok sayıda siyah kutucuğa dokunmayı gerektiren Zen mode, 10 saniyede 50 kutucuğu tamamlamaya çalıştığınız Relay mode ve diğer bir Arcade mode olan Rush mode oyunda yer alana modlar arasında.

Kolay gibi görünen zorlu oyunlardan biri olan Piano Tiles’ın ses efektleri de oldukça başarılı. Siyah kutucuklara her dokunuşta piyanonun bir tuşuna basmış oluyorsunuz ve oyun boyunca harika bir melodi ortaya çıkıyor. Bazı oyun modları hızlı bazıları da yavaş olduğundan melodi de moda göre değişiklik gösteriyor. Tabii ki oyun içi ayarlardan piyano sesini kapatmanız da mümkün. Ancak sessiz oyunun zevkli olmadığını belirteyim. Hızlılık ve odaklanma gerektiren bu beceri oyununu kesinlikle oynamalısınız.

Piano Tiles Özellikleri:

  • Dinlendirici piano ses efekti
  • Zorlu ve eğlenceli 5 oyun modu
  • Sade arayüz (Oyun modları arası hızlı geçiş)
  • Puan durumunu sosyal ağlarda paylaşma
  • Game Center desteği

YORUMLAR