Pinball Sniper 1.0.2 (ios)

Pinball Sniper

Pinball Sniper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pinball Sniper, beceri oyunlarına ilgi duyan herkesin denemesi gereken bir seçenek.

Pinball Sniper, hem iPad hem de iPhone cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir pinball oyunu olarak tanımlanabilir.

Hiçbir ücret ödemeden sahip olabileceğimiz bu oyun pinball hakkında bildiğimiz her şeyi altüst ediyor ve ortaya bugüne kadar yaşamadığımız bir deneyim çıkartıyor. Beceri oyunlarına ilginiz varsa ve pinball oynamayı da seviyorsanız Pinball Sniper'ın sizi ekran başına kilitleyeceğini söyleyebilirim.

Oyunda son derece basit ve gösterişten uzak bir grafik modelleme diline yer verilmiş olmasına rağmen en ufak bir kalitesizlik hissine yol açmıyor. Zaten oyunun asıl vaadi de gerçekçilikten ziyade oyuncuları çileden çıkartabilecek düzeyde bir zorluk seviyesine sahip olması.

Temel amacımız kontrolümüzdeki fırlatma kollarını kullanarak topu fırlatmak ve rastgele yerlerde çıkan değerli taşları toplamak. Ne kadar fazla taş toplarsak o kadar fazla puan alıyoruz ve şayet daha yüksek bir skora imza atmamışsak o an topladığımız taş sayısı en yüksek skorumuzu belirliyor.

Oyunun en güzel yanlarından birisi de ücretsiz olarak sunulmasına rağmen reklam içermemesi. Bu da demek oluyor ki oyun deneyimimiz gereksiz reklamlarla bölünmüyor ve kesintisiz şekilde oyuna devam edebiliyoruz.

Başarılı bir çizgide ilerleyen Pinball Sniper, beceri oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan birisi.

YORUMLAR