PipeRoll 3D

PipeRoll 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    31

  • Üretici

    Navigation-Info Kft.

PipeRoll 3D iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor.

PipeRoll 3D, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulmasıyla dikkatimizi çeken bu oyunda boruları birleştirmeye ve su akışını sağlamaya çalışıyoruz. Çok orijinal bir konsept olduğunu söyleyemeyiz çünkü piyasada birçok örneği mevcut. Fakat yine de bulmaca oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız denemek isteyebilirsiniz.

Oyunun adından da anlaşılabileceği gibi görseller üç boyutlu olarak hazırlanmış. Oyunun en büyü kartılarından bir tanesi de bu çünkü bulmaca oyunlarının genelinde iki boyutlu ve daha az detaylara sahip görseller kullanılıyor. Görsellik olarak herhangi bir probleme yol açmayan oyunda 125 bölüm bulunuyor.

Komutları sorunsuz bir şekilde yerine getiren kontrol mekanizmasını kullanarak boruları dizmeye ve bu 125 bölümü tamamlamaya çalışıyoruz. Farklı sıvıların birbirine karışmamasına dikkat etmemiz gerekiyor. Bu yüzden ayrı sıvıları taşıyan boruların asla kesişmemesine dikkat etmemiz gerekiyor.

Bulmaca oyunlarının genelinde görmeye alıştığımız kolaydan zora ilerleyen bölüm konsepti PipeRoll 3D'de de mevcut. İlk bölümler çok komplike değil fakat biraz ilerledikçe işler zorlaşmaya başlıyor.

Orijinal bir çizgide ilerlemese de oyun oynamaya değer. Özellikle sakin atmosferli bulmaca oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız PipeRoll 3D sizi bir hayli memnun edecektir.

YORUMLAR