Pirate Legends TD 1.0.7 (ios)

Pirate Legends TD

Pirate Legends TD
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pirate Legends TD görsel kalitesiyle öne çıkan bir kule savunma oyunudur

Pirate Legends TD kendine has bir görsel yapıya sahip olan ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur.

İmparatorluk ordusuna karşı mücadele veren korsanları yönettiğimiz oyunda açık denizlere yelken alarak Karayip adalarını ve bu adaların sunduğu tehlikeleri keşfediyoruz. Bu tropik cennetlerde karşılaşacağımız tek tehlike imparatorluğun deniz kuvvetleri değildir; adaların yamyam yerli halkları, yaşayan ölüler ve korkunç deniz canavarları maceralarımız boyunca karşımıza çıkan diğer tehlikeler.

Pirate Legends TD görselliğiyle öne çıkıyor. Oyun oldukça kaliteli grafiklere sahip. Oyunda kendi korsan gemimizi yönetiyoruz. Üzerimize akın akın saldıran düşmanları yok etmek için toplarımızı, büyülü güçlere sahip şamanlarımızı ve kraken gibi efsanevi deniz canavarlarını stratejik bir şekilde kullanmalıyız. Yok ettiğimiz gemilerin enkazlarından yağmalayacağımız kaynaklarla savunma kulelerimizi geliştirebiliyoruz ve daha güçlü düşmanlara karşı mücadele edebiliyoruz.

Pirate Legends TD'de bölüm sonu canavarlarıyla da karşılaşmaktayız. Eğer kule savunma oyunlarını seviyorsanız Pirate Legends TD'yi denemelisiniz.