Pişti
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    473

  • Üretici

    Zafer Altun

Pişti, yeni insanlarla tanışmanın en basit ve hızlı yoludur.

Pişti, Facebook profilinizdeki bilgileri alarak size en uygun kişiyi bulup karşınıza çıkaran, onunla tanışmanıza yardımcı olan bir sosyal ağ uygulamasıdır. Tamamen Türkçe olan uygulama ile yakınınızdaki arkadaşlık kurmak isteyen kişilerle tanışabilir, onlarla sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Pişti, popüler arkadaşlık uygulaması Tinder'a fazlasıyla benzeyen bir mobil uygulama. Profilinizi oluşturmak için telefon numaranız yerine Facebook hesabınıza ihtiyaç duyan uygulama Tinder ile aynı mantıkta çalışıyor. Konumunuzu tespit ederek, yakınınızdaki size uygun kişileri listeliyor. Kişiyi beğendiğinizde, o da sizi beğenirse yeni bir arkadaşlığın temeli atılmış oluyor.

Tinder’ın Türk versiyonu diyebileceğimiz uygulamada filtreleme seçeneği de bulunuyor. Mesafe ve yaş aralığını kaydırma çubuğunu kullanarak belirleyebiliyorsunuz. Eğer uygulamanın bulduğu kişiler size uygun değilse veya başka bir sebepten ötürü memnun kalmadıysanız hesabınızı doğrudan uygulama içerisinden tek dokunuşla silme şansına sahipsiniz.

Pişti, arkadaşlık kurmakta zorlanan kişilere yönelik hazırlanmış çok yeni bir uygulama.

YORUMLAR