Pixel Cup Soccer 16 1.0 (ios)

Pixel Cup Soccer 16

1.0
Pixel Cup Soccer 16
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixel Cup Soccer 16 bolca eğlence sunan bir mobil futbol oyunu

Pixel Cup Soccer 16 bize eskiden televizyonlarımıza bağladığımız oyun konsollarımızda oynadığımız süper eğlenceli oyunları hatırlatan bir mobil futbol oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir oyun olan Pixel Cup Soccer 16'da dünya çapındaki futbol şampiyonlarına ve turnuvalara katılabiliyoruz. Oyunda Amerika Kupası, 2016'da Fransa'da düzenlenecek Avrupa Kupası, Dünya Kupası, Kadınlar Dünya Kupası, Pixel Ligi, Pixel Turnuvası gibi mücadeleler yer alıyor ve oyuncular bu mücadelelerden birini seçerek oyunu oynamaya başlayabiliyorlar. Listelenen bu mücadelelerin yanında oyun içinde farklı oyun modları da bulunuyor. Friendly Mathc modunda seçeceğiniz takımlarla tek bir maç yapabiliyorsunuz. Penalty Kick modunda da penaltı mücadelelerine katılabiliyorsunuz.

Pixel Cup Soccer 16 kolay bir şekilde oynanabiliyor. Oyunda şut, pas ve çalım tuşlarını kullanmanız yeterli olmakta. Oyun içinde birçok farklı saha seçeneği, maçlarda farklı hava şartları yer alıyor. 90'lı yıllarda oynadığımız futbol oyunlarını hatırlatan grafiklere sahip olan Pixel Cup Soccer 16'nın göze hoş göründüğünü belirtmekte fayda var. Bu retro tarzda grafikler yine aynı havaya sahip müzikler ve ses efektleriyle birleşiyor.

YORUMLAR