Pixel Cup Soccer Maracanazo

Pixel Cup Soccer Maracanazo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    37

  • Üretici

    Batovi Games Studio

Pixel Cup Soccer Maracanazo oldujkça farklı ve eğlenceli bir futbol oyunudur

Pixel Cup Soccer Maracanazo alışılagelmiş futbol oyunlarından hem görsellik hem de oynanış bakımından oldukça farklı olan ve oyun severlere büyük bir eğlence sunan bir mobil futbol oyunudur. 

iOS işletim sitemini kullanan iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Pixel Cup Soccer Maracanazo'da temel amacımız Brezilya karşısında maça çıkarak Brezilya'yı olabildiğince rezil edebilmek. Bu iş için bize 1 dakika veriliyor ve bu 1 dakika içerisinde en çok golü Brezilya kalesinde göndermeye çalışıyoruz. Fakat bu süre içerisinde Brezilya'dan gol yersek maç bitiyor ve oyunu kaybediyoruz. Maç süresince atacağımız her gol ise bize 14 saniye ek süre sağlıyor.

Pixel Cup Soccer Maracanazo grafiksel olarak bize televizyonumuza bağladığımız ev atarilerinde veya gameboylarda oynadığımız oyunları hatırlatıyor. 8 bit grafiklerle hazırlanmış oyun göze oldukça hoş görünüyor. Oyunun retro yapısı oyun kontrollerinde ve oynanışta da korunuyor. Oyunda futbolcularımızı yönetmek için sanal yönlendirme çubuğunun yanında sadece 2 tuşu kullanıyoruz. Pas ve şut tuşlarının haricinde oyunda ek tuşlar yer almıyor ve bu sayede oyun oldukça rahat ve kolay bir şekilde oynanabiliyor.

Pixel Cup Soccer Maracanazo her yaştan oyun severe hitap eden ve büyük eğlence sunan bir mobil oyun.

 

YORUMLAR