Pixel Gun 3D 6.2.1 (ios)

Pixel Gun 3D

Pixel Gun 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Minecraft grafikleri eşliğinde online FPS oynamayı denemediyseniz Pixel Gun 3D'nin sunmuş olduğu çeşitlilik sizi fazlasıyla mutlu edecektir.

Minecraft'ın oyun dünyasına verdiği ilhamın ne boyutlara sıçradığını saysak bitmez. Özellikle PC oyunları geliştirenler Minecraft'ı feyz alarak birçok oyun çıkardılar ve mobil oyunlar da bu akımın bir parçası oldular. Pixel Gun 3D bu ilham alan oyunlar arasında en dikkat çeken ürünlerden bir tanesi. Minimalistik grafikleri olan bir FPS oyununun en büyük dezavantaji ise oyuncuyu sıkıntıya sokacak lag ve fps sorunları yaşamadan online oynayabilmek.

Hem tek kişilik hem de çok oyunculu oyun modlarına sahip olan Gun Pixel 3D günümüzde çıkan her FPS oyununun standartlarına uygun bir profile sahip olabilecek güzel bir çeşitliliğe sahip. Çok oyunculu oynamak isteyenleri bekleyen modlar ise şu şekilde:

Deathmatch:
10 kişinin bir araya toplanabildiği modda herkes herkesi vurmaya çalışıyor. Oyuna ayrı bir renk katan ise türlü türlü haritalar.

Team Battles:
Kırmızı veya Mavi takıma katılarak rakip takımın üssünden bayrağı çalın, harita hakimiyetini ele geçirin. 1, 3 ve 4 kişilik takımlarla kapışmak mümkün.

Time Survival:
İnternetten bağlanan diğerler oyuncular ile aynı ortamda her bir taraftan saldıran yaratıkardan kaçıp hayatta kalmaya çalışın.

Pixel Gun 3D, sahip olduğu tek kişilik senaryo modunda ise kulağa kolay gelen ama oynayınca heyecanı hissedilen bir görev veriyor. Etrafta terör saçan zombie kalabalıklarının tamamını yok etmeniz gerekiyor ve hayatta bıraktığınız her düşman size sonraları bedelini ödetebilecek kadar tehlikeli. Tüm zombileri temizlemeyi başarırsanız başlarındaki büyük ve gaddar zombie ile baş etmeniz gerekecek.

Pixel Gun 3D'ye sürekli yeni eklenen haritaların çoğu ücretsiz kullanıma da açık. Arada paralı abonelere özel çıkan haritaları oynayamadığınıza üzülmeyin. Bedava oynamak istiyorsanız oyun sizi yeterince tatmin edecektir.

YORUMLAR