Pixel Super Heroes 1.8 (ios)

Pixel Super Heroes

1.8
Pixel Super Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixel Super Heroes, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar üzerinde oynanabilecek bir beceri oyunu olarak karşımıza geliyor.

Pixel Super Heroes, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar üzerinde oynanabilecek bir beceri oyunudur. Süper kahramanların yerine geçtiğiniz bu oyunda çok eğleneceksiniz.

Süper kahramanlık becerilerinizi ispatladığınız bu oyunda hep hayalini kurduğunuz karakterlerin yerine geçiyoruz. Yıllarca hayalini kurduk şimdi bu hayali gerçekleştirme zamanı geldi çattı. Oyunda süper kahramanların yerine geçerek çeşitli görevleri yerine getiriyoruz. Dünyaya saldıran tehditleri ortadan kaldırıyor ve her kaldırdığımız tehditten sonra para kazanıyoruz. Bu paralarla da ileri seviye kahramanları satın alıyor ve daha güçlü hale geliyoruz. Yüzlerce kahramanın yer aldığı bu oyunda tamamen süper kahramanlarla oynuyoruz. Bağımlılık yapıcı bir kurgusu bulunan bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Ayrıca nostaljik grafiklere de sahip oyun oyunda eskiye özlem duyacaksınız. Oynaması oldukça zevkli olan bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Oyunun Özellikleri;

  • Retro tarz grafikler
  • Birbirinden farklı süper kahramanlar
  • Kolay oyun modu
  • Otomatik kayıt modu
  • Turnuva yapabilme

Pixel Super Heroes oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR