Planet Gold Rush

Planet Gold Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Planet Gold Rush, kendi madeninizi inşa ettiğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

Planet Gold Rush, iPhone ve iPad cihazlarınızda keyifli zamanlar geçirebileceğiniz bir madencilik oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda kendi maden tesisinizi kurarak altın bulmaya çalışıyorsunuz.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunu olan Planet Gold Rush, kendi maden tesisinizi kurup işlettiğiniz bir oyundur. Oyunda maden arayarak bulduklarınızı işliyor ve altınları bulmaya çalışıyorsunuz. Altınları biriktirerek yeni madenler açıyor ve böylece daha zengin olabiliyorsunuz. Mükemmel bir deneyim sunan oyunun sürükleyiciliği de bir hayli fazla. Yüksek kaliteli grafiklere sahip olan Planet Gold Rush'ı mutlaka denemeniz gerekiyor diyebilirim. Öte yandan renkli atmosferiyle de bağımlılık etkisi bir hayli yüksek olan Planet Gold Rush'ı sakın kaçırmayın. Eğer simülasyon oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre. İyi kurgulanmış öyküsü ve gelişmiş kontrol sistemleriyle Planet Gold Rush'ı kaçırmayın.

Çocuklarınızın da beğenerek oynayabileceğini düşündüğüm Planet Gold Rush'ı mutlaka denemelisiniz. Planet Gold Rush oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR