Pocket Gunfighters

Pocket Gunfighters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Gunfighters ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Pocket Gunfighters ilginç bir hikayeyi eğlenceli bir oyun yapısıyla birleştiren bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Pocket Gunfighters'da bilim kurgu türünde bir hikayede ana kahraman oluyoruz. Oyunda herşey kötü niyetli düşmanlarımızın zaman yolculuğu için kullanabilecekleri bir teknolojiyi keşfetmesiyle başlıyor. Düşmanlarımız zaman yolculuğu yaparak tarihi değiştirmeye çalışmaktadırlar ve biz de bunu durdurma kabiliyetine sahip olan tek kişiyizdir. Bu iş için silahlarımızı kuşanıyoruz ve suçluların peşine düşerek dünyayı kurtarmaya çalışıyoruz.

Pocket Gunfighters'da 50'den fazla kahraman yer almakta ve oyunda ilerledikçe bu kahramanları açabiliyoruz. Bize verilen görevleri tamamlayarak kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla savaştığımız oyunda bize birçok farklı silah seçeneği sunuluyor: tabancalar, pompalı tüfekler, makinalı tüfekler ve daha fazlası.

Pocket Gunfighters'da hikaye modunun haricinde farklı oyun modları yer almakta. Oynanış da oldukça basit. Ateş etmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli.

Eğer aksiyon oyunlarını seviyosanız Pocket Gunfighters hoşunuza gidecektir.

 

YORUMLAR