Pocket Heroes

Pocket Heroes
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Heroes, internet üzerinden oynanan sürükleyici bir RPG olarak dikkat çekiyor.

Pocket Heroes, eskiden Game Boy'lar üzerinde oynadığımız RPG oyunlarını anımsatan atmosferiyle öne çıkan bir oyun. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabildiğimiz bu oyunda tehlikeli ve sürükleyici görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Bu amaç uğruna birbirinden tehlikeli zindanlara yolculuk ediyoruz.

Oyunun en ilginç yanlarından bir tanesi de tüm bölümlerin tamamen el emeğiyle üretilmiş olması. Tamamı el çizimi olan mekanlar, oyuna ayrı bir hava katıyor ve kalite hissini de artırıyor. Pocket Heroes'un internet üzerinden oynanan bir oyun olduğunu da hatırlatmadan geçmeyelim. Arkadaşlarımızla bir araya gelip ortak görevlere katılma şansına sahibiz.

Pocket Heroes'da 20 farklı canavar bulunuyor. Çeşitliliğin bu düzeyde olması oyunun tekdüze bir yapıya dönüşmesine engel oluyor. Sürekli aynı canavarlar ile dövüşseydik oyun monotonlaşacak ve keyif faktörü sekteye uğrayacaktı. Rol yapma oyunlarında gördüğümüz gibi bu oyunda da farklı karakter sınıfları var ve seçtiğimiz karakterimizi farklı eşyalarla güçlendirebilme şansına sahibiz.

Eğer rol yapma oyunları ilgi alanınıza giriyorsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun arıyorsanız Pocket Heroes'u mutlaka denemelisiniz.