Pocket Mine 3 1.9.2 (ios)

Pocket Mine 3

Pocket Mine 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Mine 3, iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen ve bir madenci kazmasıyla yer altı dünyasını keşfedeceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Pocket Mine 3 mobil oyunu, bir madencinin bilinmeyen bir dünyaya doğru ilerleyişini yöneteceğiniz keyifli bir aksiyon oyunudur.

Sıra dışı bir maceraya eşlik edeceğiniz Pocket Mine 3 mobil oyununda temel amacınız zemini kazarak en derin noktaya ulaşmak. Kaliteli grafiklerini akışkan bir oyun mekaniği ve basit kontrollerle destekleyen oyun, madenciyle beraber baş döndürücü bir maceraya atılmanızı sağlayacak.

Pocket Mine 3 mobil oyunundaki hızlı oyun akışı sizde bağımlılık yaratabilir. Oyunda tek yapmanız gereken ekrana dokunarak inebileceğiniz en derin noktaya inmek. Kahramanımızın elindeki kazma ile dibe doğru ilerlerken kazma vuruş sayısının da kısıtlı tutulduğunu belirtmek gerek. Kazma vuruş sayısı bitmeden önce en derin noktaya ulaşamazsanız oyunu başarısız bir şekilde sonlandırdınız demektir. Yani oyalanmadan en derin noktaya inmeniz gerekmektedir.

Pocket Mine 3 mobil oyununda biriktireceğiniz yükseltme kartlarıyla kahramanınızın donanımını geliştirebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcılarla karşılıklı kart transferi yapabilir ve böylece eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Oynarken büyük keyif alacağınız Pocket Mine 3 mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR