Pocket Planes 1.1.11 (ios)

Pocket Planes

Pocket Planes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Planes'te kendi havayolu şirketimizi düzgün bir şekilde işletmeye ve şirketi büyütmeye çabalıyoruz.

Pocket Planes, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli ve sürükleyici bir simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda benzersiz bir simülasyon deneyimi yaşıyoruz. Oyundaki temel görevimiz havayolu şirketimizi düzgün bir şekilde işletmek ve şirketi büyütmek. Elbette bu pek kolay olmuyor çünkü oyunda beklenmedik zamanlarda beklenmedik problemler meydana geliyor. Haliyle işlerimiz de aksıyor.

Oyunda toplamda 250 farklı şehir var ve bu şehirlerin hepsine ulaşmamız gerekiyor. Dolayısıyla adım atmakta geç kalmadan hemen şirketi büyütme yoluna gitmeliyiz. Yeni uçaklar satın almalı ve tesislerimizde iş vermek üzere yeni personeller bulmalıyız. Bu işlerim tüm yönetim faaliyetleri ve süreçleri bizim elimizden geçiyor. Dolayısıyla süreçlerde meydana gelebilecek bir sıkıntı şirketin büyümesi üzerinde olumsuz etkiye sahip oluyor.

Oyunun en güzel yanlarından biri de arkadaşlarımızla mücadele etmemize olanak sağlaması. Arkadaşlarımızla uçak alışverişi yapabilir ve sahip olmadığımız parçaları elimizde fazla olanlarla değiş-tokuş yaparak elde edebiliriz.

Genel olarak olarak eğlenceli bir deneyim sunan Pocket Planes uzun soluklu bir oyun arayanların mutlaka göz atması gereken seçeneklerden biri. Açıkçası ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu arıyorsanız Pocket Planes beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

YORUMLAR