Pocket Pugilism 1.0 (ios)

Pocket Pugilism

1.0
Pocket Pugilism
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Pugilism mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir boks oyunudur

Pocket Pugilism basit retro grafiklere, saçma dövüş mekaniklerine sahip olsa da eğlenceli olmayı başarabilen ve iki kişi oynadığınızda size keyifli bir dövüş tecrübesi sunan bir mobil boks oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir dövüş oyunu olan Pocket Pugilism'de dünyanın en prestijli boks şampiyonasına katılıyoruz ve yumruklarımızı konuşturarak şampiyonluğa giden basamakları birer birer tırmanıyoruz. Günlük hayatın stresini bir nebze olsun unutmanıza yardımcı olan Pocket Pugilism'de fizik tabanlı bir dövüş tecrübesi sizi bekliyor. Oyunda boksörlerimiz yumruklarını bir pervane gibi sallayarak rakiplerine isabet ettirmeye çalışıyor. Yumruklarımız rakiplerimize isabet ettiğinde ise komik animasyonlarla rakiplerimiz devrilip savrulabiliyorlar.

Pocket Pugilism'de dövüşürken bir yandan rakiplerimizin yumruklarına karşı gard almamız, diğer yandan uygun zamanlamayla yumruklarımızı kullanmamız gerekiyor. Ayrıca Stamina barımızdan enerji seviyemizi takip etmemiz gerekiyor. Enerjimiz tükendiğinde yumruklarımız etkisiz hale geliyor ve daha kolay devrilebiliyoruz. Raund sonunda canı tükenen boksör nakavt oluyor.

Pocket Pugilism'i dilerseniz tek başınıza, dilerseniz aynı cihaz üzerinden arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Oyunun iki kişilik modunda bolca kahkaha atabilmeniz mümkün.