Pocket Troops 1.14.1 (ios)

Pocket Troops

Pocket Troops
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Troops, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz oynayabileceğiniz taktiksel savaş oyunu.

Pocket Troops, iPhone ve iPad’imize ücretsiz indirip satın alım yapmadan oynayabildiğimiz taktiksel savaş oyunu. Tiny Troopers’a benzerliğiyle dikkat çeken oyunda komutan olarak kendi eğittiğimiz ordumuzla çetin savaşlara katılıyoruz.

Sadece iOS platformunda karşımıza çıkan Pocket Troops’ı mizah dolu taktiksel savaş oyunu olarak özetlemek mümkün. Oyunda farklı sınıflarda altı askerle sürekli olarak savaşa katılıyoruz. Benzerlerinin aksine üs kurma ve savunma olaylarına girmeden doğrudan düşman askerleriyle birebir savaşıyoruz. Savaş esnasında AK-47, L96 Sniper Rifle, Napalm Launcher dahil çok sayıda silahı kullanabiliyoruz.

Özel görevlere çıktığımız veya dünya genelinde oyuncularla birebir savaştığımız oyunda sürekli zafer kazanmak zorundayız. Üssümüzde askerlerimizi eğitmemiz, savaşta yaralanan askerleri tedavi etmemiz, yeni silahlarla donatmamız ilerleyebilmemiz açısından mühim.

Savaş oyunlarında genellikle sık rastlanmayan el yapımı müzik ve ses efektlerinin eşliğinde bizleri savaşın içerisinden çıkarmayan Pocket Troops’ı kesinlikle oynamanızı isterim.

YORUMLAR