Polar Beat

Polar Beat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Polar Beat, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar üzerinde kullanabileceğiniz bir sağlıklı yaşam ve formda kalma uygulamasıdır.

Polar Beat, iPhone kullanıcılarının akıllı telefonlarını adeta bir akıllı eğitim arkadaşına veya başka bir deyişle sağlıklı yaşam koçuna dönüştüren oldukça başarılı bir uygulamadır.

Yıllardır dünya üzerinde milyonlarca insanın hedeflerine ulaşmak için başvurduğu Polar deneyimiyle ve kalitesiyle ortaya çıkan uygulama, kullanıcılarına sadece yaptıkları antrenman ve egzersizlere ait kayıtları tutmaktan çok daha fazlasını sunmaktadır.

İncelmek mi istiyorsunuz? Daha hızlı mı koşmak istiyorsunuz? veya benzeri konularda farklı hedefleriniz mi var? O zaman Polar Beat tam ihtiyacınız olan uygulama olarak karşınıza çıkıyor.

Antrenman ve egzersiz verilerinizi bir arada tutan ve sizin için yorumlayan uygulama, hedefinize ulaşmak için hangi yolları izlemeniz ve neler yapmanız gerektiği konusunda size rehberlik edecektir.

Spor salonları için harcayacağınız paralar yerine kendi egzersiz programlarınızı hazırlayabileceğiniz ve size koçluk edecek olan PolarBeat'i mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR