Police Car Driving Offroad 1.0 (ios)

Police Car Driving Offroad

1.0
Police Car Driving Offroad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Police Car Driving Offroad mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir polis simülatörüdür

Police Car Driving Offroad eğer bir polisin yerine geçmek ve suçluların peşinde koşmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil polis oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir polis simülatörü olan Police Car Driving Offroad'da bizi zorlu görevler bekliyor. Oyunda bir polis olarak özel polis araçlarının şöför koltuğuna oturuyoruz. GTA benzeri bir yapı sunan oyunda açık dünyada dolaşarak dilediğimiz görevi yapmaya başlayabiliyoruz.

Police Car Driving Offroad oyunculara farklı görev türleri sunmakta. Bazı görevlerde araç kullanma yeteneklerimizi kullanıyoruz ve araba kazası yapılan yere en hızlı şekilde varmaya çalışarak yaralıları kurtarmaya çalışıyoruz. Bunun yanında yüksek hız yaparak kanundan kaçan suçluları yakalamaya da çalışıyoruz.

Police Car Driving Offroad içinde farklı araç seçenekleri mevcut. Hız canavarı spor arabalar şeklindek polis arabalarının yanısıra arazide yolculuk için 4 çeker polis araçları da kullanabilmekteyiz.