Popcorn Blast 3.0 (ios)

Popcorn Blast

3.0
Popcorn Blast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Popcorn Blast, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Popcorn Blast, iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunu. Spirit Run gibi başarılı bir oyunun yapımcıları tarafından geliştirilmiş olan bu oyun da gayet eğlenceli duruyor.

Aslında çok basit bir amaca sahip olan oyunu her yaştan oyuncunun oynayabileceğini söyleyebilirim. Örneğin küçük yaştaki bir bebek oynayarak vakit geçirebilirken siz de stres atabiliyorsunuz.

Oyunun gerçekten stres atıcı ve rahatlatıcı bir etkiye sahip olduğunu söyleyebilirim. Oyunun oynanış şekli de yine gayet basit. Tek yapmanız gereken mısır tanelerine dokunmak fakat korlara dokunursanız yanıyorsunuz.

Bununla birlikte oyunda hız ve refleksler de çok önemli. Çünkü mısırları patlatırken aslında bir amacınız var. O da ekranın mısırlarla dolup taşmasını engellemek. Bunun için de hızlı davranmanız gerekiyor.

Oyunun canlı ve renkli grafikleri de yine oyuna hoş bir hava katmış diyebilirim. Bununla birlikte oyun içerisinde çeşitlilik de unutulmamış. Candy Crush, futbol, balonlar, yeşil orman gibi pek çok farklı tema da bulunuyor.

Gerçekten uzun zaman oynayabileceğiniz, eğlenceli, kafa dağıtacak, stres attıracak bir oyun arıyorsanız Popcorn Blast'ı indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR